Privatumo Politika

Privatumo politika

HOUM gerbiame savo klientų privatumą, todėl nerenkame duomenų, kurie būtų naudojami kam nors daugiau negu HOUM internetinės svetainės tobulinimui padarant ją patogesnę Jūsų naudojimui. Šioje skiltyje pateikiame mūsų internetinėje svetainėje taikomus informacijos rinkimo ir naudojimo principus.

 

Susisiekimo formos

Duomenys, kuriuos pateiksite susisiekimo formose, bus naudojami norint su Jumis susisiekti pageidaujama tema. Šie duomenys nėra saugojami duomenų bazėje ir nebus panaudoti rinkodaros tikslais ar perduoti tretiesiems asmenims.

Slapukai

Slapukai – tai mažos tekstinės rinkmenos, kurias internetinė svetainė, kurioje lankotės, įrašo jūsų naudojamoje naršyklėje. Slapukai HOUM internetiniame puslapyje gali būti naudojami naršytojų patirčiai pagerinti ir palengvinti. Jų pagalba, įsimenami vartotojų veiksmai, rodoma aktualesnė informacija. Slapukų visada galima atsisakyti ir juos išjungti naršyklėje, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

 

Google Analytics

Šiame internetiniame puslapyje įdiegtas„Google Analytics“ kodas, svetainės lankomumui analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie svetainės lankomumą, naudodamas slapukus. Šią informaciją renka ir už jos saugojimą atsako „Google“. Su„Google“ privatumo politika galite susipažinti čia: www.google.com/privacypolicy.html

 

IP adresai

Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus HOUM serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis kodas IP tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją. Tai daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai.

 

Facebook Pixel 

Šiame internetiniame puslapyje įdiegtas Facebook Pixel kodas. Jis skirtas matuoti Facebook reklamos efektyvumą ir rodyti vartotojui aktualią reklamą ateityje. Daugiau apie Facebook Pixel veikimo principus galite sužinoti čia: https://www.facebook.com/business/help/742478679120153?id=1205376682832142

 

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines. HOUM nėra atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas.

 

Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu: kaunas@houm.lt

INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ